Продам: ОВС - 25 (Очисник вороху) - Купить: ОВС - 25 (Очисник вороху), Полтава - Продажа: Автобусы, спецавтотехника Полтава - 1974317

Найти
 


Объявление

ОВС - 25 (Очисник вороху) - Автобусы, спецавтотехника

Код: 1974317 Создано: 04-04-2018 14:15

Продам, предлагаю: Автобусы, спецавтотехника, Украина, Полтава и область

Очисник вороху самопересувний продуктивністю 25 т./ч. призначений для очищення отриманного з поля зернового вороху колосових, круп*яних, зернобобових культур, кукурудзи, сорго, соняшнику, насіння ріпаку від домішок навідкритих токах у всіх сільскогосподарських зонах країни. Очищення зерна проводиться як регульованим повітряним потоком, так і на решетах, що дозволяє отримати високу якість очищення зернових. ОВС - 25 є самохідною, а не стаціонарною зерноочисною машиною і не вимагає додаткових витрит на введення її в експлуатацію (агрегування з трактороми, будівництва ЗАВів, норій, вирішення проблем із завантаженням зерна в зерноочисну машину, відведення очищенного по фракціях продовольчого і фуражного зерна та т. д.). ОВС - 25 є мобільною зерноочисної машиною і може легко бути перевезена на інший тік, зерносклад або взагалі в інше господарство. Доставка. Гарантія.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Татьяна
 
Контактный телефон: 0997098938
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки