Предлагаю услуги: Переведення з житлового фонду в нежитловий Полтава - Заказать: Переведення з житлового фонду в нежитловий Полтава, Полтава - Юридические и консалтинговые услуги Полтава - 2267487

Найти
 


Объявление

Переведення з житлового фонду в нежитловий Полтава - Юридические и консалтинговые услуги

Код: 2267487 Создано: 19-11-2019 10:49

Предложения фирм: Юридические и консалтинговые услуги, Украина, Полтава и область

Спеціалісти юридичної компанії «ПРАВО.UA» здійснять повний юридичний супровід та підготують всі необхідні документи для: - переведення квартири в нежитловий фонд в терміновому порядку; - переведення з нежитлового до житлового фонду; - перевірка на можливість переведення квартири в нежитловий фонд; - підготовки комплекту документів для переведення в нежитловий фонд; - узаконення перепланування будь-якої складності і в стислі терміни; - об'єднання квартир та нежитлових приміщень; - розробки проектної документації; - розробки проектів перепланувань та проектів для окремого входу; - реконструкції. Узгодження реконструкції; - отримання дозволів на будівництво; - отримання функціонального призначення на нежитлове приміщення. Консультація - БЕЗКОШТОВНО. Наша адреса: м.Полтава, вул.Котляревського, 2-А, офіс №21( вхід зі сторони вул. Паризької Комуни) тел. 050 0555 178; 0532 500 343.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Володимир
 
Контактный телефон: 050-0555-178
 
Мобильный телефон: 0532-500-343
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки