Продам: Сервісний центр насосів Pedrollo. Якісний ремонт насосів. - Купить: Сервісний центр насосів Pedrollo. Якісний ремонт насосів., Полтава - Продажа: Оборудование разное Полтава - 2730640

Найти
 


Объявление

Сервісний центр насосів Pedrollo. Якісний ремонт насосів. - Оборудование разное

Код: 2730640 Создано: 08-12-2018 22:49

Цена: 10 грн. ₴

Продам, предлагаю: Оборудование разное, Украина, Полтава и область

Сервісний центр насосів Pedrollo у Полтаві здійснює ремонт насосів та насосних станцій Pedrollo. Відновлення комплектуючих та їх реставрацію. Гарантійний та післягарантійний ремонт. Заміну зношених деталей та масла. Чистку насосів. Повну безкоштовну, професійну діагностику обладнання, яка дає можливість виявити відхилення в роботі системи на ранніх стадіях. Наші переваги: - 12 місяців гарантії на виконані роботи. - Найнижчі ціни в Україні. - Працюємо без вихідних. - Власний склад з комплектуючими. А найголовніше те, що при ремонті насосного обладнання ми використовуємо лише оригінальні запчастини, тому після заміни окремих вузлів Вашого насосу, він буде служити Вам довгий час. З повним переліком послуг можна ознайомитися на нашому сайті: https://pedrollo-services.pp.ua/ Або звернутися до наших консультантів за телефонами: 097-324-91-11 097-535-44-38 063-832-28-80(viber) Якісна и швидка допомога у ремонті обладнання марки Pedrollo.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Школа
 
Мобильный телефон: 0957851804
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки