Продам: Машина універсальна зерноочищувальна - Купить: Машина універсальна зерноочищувальна, Полтава - Продажа: Оборудование разное Полтава - 3029528

Найти
 


Объявление

Машина універсальна зерноочищувальна - Оборудование разное

Код: 3029528 Создано: 26-06-2022 23:03

Цена: 600 000 грн. ₴

Продам, предлагаю: Оборудование разное, Украина, Полтава и область

Машина універсальна зерноочищувальна Машина універсальна зерноочищувальна представляє собою надійний сучасний повітряно-решітний сепаратор та призначена для очищення, обробки та сортування зернових та насіння. Використовується для попереднього, продовольчого або насіннєвого очищення зернових, зерновобобових, злакових, трав’яних та інших культур (пшениці, озимого жита, ячміня, овсу, рапсу, кукурудзи, гороху , соняшника, сої, люпина). Ступінь очищення від пилу від 80 до 98% в залежності від моделі машини. Рекомендується використовувати при температурі повітря – 0 - 40 0С, вологості повітря 80% та більше. Обладнання призначено для використання тільки всередині приміщення, яке захищено від потрапляння атмосферних опадів. До складу комплекту постачання входить: - Машина універсальна очищувальна - Система аспірації.

Реклама

Контактные данные
Имя: Константин
 
Контактный телефон: 0666008784
 
Мобильный телефон: 0674929302
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки